Kontakt

Fobud Spółka z o.o.
Fobud Frydecki Tomasz

Biuro: ul. Grodzisko 9, 44-300 Wodzisław Śląski

Magazyn: ul. Rzemieślnicza 13, 44-321 Marklowice

Tel: 500 404 800
E-mail: technicznyfobud.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dowiedź się więcej

O Firmie

Jeśli szukasz profesjonalnej ekipy do budowy Twojego domu, która posiada wymaganą wiedzę i odpowiednie umiejętności zapraszamy do poznania naszej wyjątkowej oferty. Na pewno będzie ona odpowiednia dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i umów się na rozmowę oraz darmową wycenę. Skontaktuj się z ludźmi, którzy doskonale wiedzą jak należy przygotować, a następnie przeprowadzić budowę Twojego domu.

Nasza firma specjalizuje się w pracach remontowo - budowlanych. Jesteśmy przygotowani kadrowo, sprzętowo i finansowo do profesjonalnego wykonania wszelkich prac budowlanych, również specjalistycznych, gwarantując przy tym wysokie bezpieczeństwo i jakość zadowalającą potencjalnych klientów.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa, doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie prac.

Dotychczasowe osiągnięcia, stabilna i doświadczona załoga oraz otwarcie na nowe technologie pozwalają nam na podejmowanie skomplikowanych i ciekawych realizacji.

Jakość naszych usług potwierdzają listy referencyjne wystawione przez liczne grono dotychczasowych i obecnych klientów naszej firmy.

Zobacz nasze referencje